Új Színház műsora 2022. január - február havi műsor

Színházunkban a 2021/22 évad előadásaira az alábbi kedvezmények érvényesíthetőek :

• CSOPORTOS KEDVEZMÉNY 25 % JEGYÁRKEDVEZMÉNY ( egy előadásra történő 15 db, vagy e feletti db számú jegy vásárlása esetén)
  • KÍSÉRŐJEGY 200.- Ft (minden 15. jegy után)
  • DIÁK KEDVEZMÉNY 20 % JEGYÁRKEDVEZMÉNY (diákigazolvánnyal rendelkező tanulók részére)
  • DEMOKRATA KEDVEZMÉNY 20% JEGYÁRKEDVEZMÉNY ( A „Demokrata” újság előfizetői részére )
  • KÖZTISZTVISELŐI KEDVEZMÉNY 25% JEGYÁRKEDVEZMÉNY (köztisztviselői munkakörben dolgozó nézőink részére)
  • NYUGDÍJAS KEDVEZMÉNY 20 % JEGYÁRKEDVEZMÉNY (nyugdíjas igazolvánnyal rendelkező nézőink részére)
  • PEDAGÓGUS KEDVEZMÉNY 25% JEGYÁRKEDVEZMÉNY ( pedagógusok részére)

Amennyiben Ön jogosult a fenti kedvezmények valamelyikére, jegyfoglalása alkalmával érvényesíthető.

Szívesen állok rendelkezésre minden jegyvásárlással kapcsolatos kérdésben (jegyfoglalás,kedvezmények,információ).

E-mailben küldött jegyrendelés esetén kérem, szíveskedjen mellékelni telefonszámát a gyorsabb egyeztetés érdekében.

Köszönöm, hogy megtisztel bizalmával.

Üdvözlettel:

Kopácsi Ági