2024. április 28., vasárnap

Balatonboglár 2024

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: május 15. szerda

Örömmel tájékoztatjuk kedves Kollégáinkat, hogy mától kezdetét veszi a jelentkezés az SZTE balatonboglári üdülőibe. Az üdülőépületeket idén tovább szépítettük, új felszerelésekkel igyekeztünk a szállóvendégek komfortérzetén javítani. Az épületek belső tereit kifesttettük. A tavaly vásárolt új ágyneműkön az idei szezontól új, hófehér, szállodai minőségű ágyneműhuzatok lesznek. Új kerti székeket, napozóágyakat vásároltunk. A Kodály utcai főépületben nyílászárókat cseréltettünk, az ablakok, emeleti erkélyajtók redőnnyel, szúnyoghálóval felszereltek, a konyhában bútort cseréltettünk.

A wi-fi elérés szezonkezdettől mindkét épületben biztosítva lesz!

Üdülőépületek

Balatonboglár, Erkel u. 2. (a vízparttól 1 percre)

2 db 4 ágyas,

1 db 3 ágyas kőélületi szoba,közös fürdőszoba.

4 db 4 ágyas faház saját tusolóval, WC-vel,Közös konyha.

Balatonboglár, Erkel utcai üdülő

Képgaléria: Balatonboglár, Erkel utcai üdülő

Balatonboglár, Kodály u. 60. (közvetlen vízparti, saját stéges)

5 db 3 ágyas

augusztus 21-27.

UTÓ-

SZEZON

augusztus 28 – szeptember 3.

szeptember 4-10.

szeptember 11-17.

szeptember 18-24.

szeptember 25-október 1.

Igénybevételi díjak 2024. évre (Ft/fő/éj)

ELŐSZEZON, UTÓSZEZON

FŐSZEZON

Mindkét épületben

Erkel utca

Kodály utca

Egyetemi dolg./nyugd.

Családtag

Külsős

FDSZ tag

Iskolás (18 éves korig)

gyermek (6 éves korig)

Mosatási díj:1450 Ft/fő/turnus

IFA: 550 Ft/fő/éj

Családtagnak minősül az egyetemi dolgozó férje, felesége, élettársa, saját 18 év feletti egyetemi hallgató gyermeke(i). A család saját keresettel rendelkező gyermeke, nagyszülők, testvérek, rokonok, barátok külsősnek minősülnek, de természetesen 18 éves kor alatt iskolás ill. gyermekár vonatkozik rájuk is.

Az FDSZ tagokra vonatkozó kedvezményes díj egy turnusra vehető csak igénybe!

Szobafoglalás

Csatolt Jelentkezési lapon történik az alábbiak szerint:

Az adatvédelmi törvény előírásai miatt csak aláírt jelentkezési lapot fogadhatunk el, melyek leadására az alábbi lehetőségeket biztosítjuk:

Belső postával: FDSZ Iroda, Szeged, Tisza L. krt. 103. címére, vagy

Személyesen: Az iroda bejárata melletti postaládába bedobva.

Kérdés esetén az fdsz@mail.u-szeged.hu e-mailcímen lehet érdeklődni.

Fontos tudnivalók

Főzési lehetőséget – az Erkel és a Kodály utcai épületben is – étkészlettel és főzőedényekkel, tűzhellyel, mikrohullámú sütővel és hűtőszekrényekkel ellátott közös konyha biztosít.

A Kodály utcai és Erkel utcai kőépületek közös, a faházak saját fürdőszobával felszereltek.

A szobák egyhetes turnusokban vehetők igénybe, a táblázatban részletezett térítési díjakkal.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a turnusok közötti átfedésre – azaz a turnus kezdő dátumától egy-két nappal korábbi érkezésre, vagy a turnus vége utáni távozásra nincs lehetőség!

Kizárólag a turnusbeosztás szerinti dátumtól dátumig foglalhatók szobák, valamint ha van elegendő hely, akkor több egész turnus is igényelhető.

A turnusok kezdete: szerda 14:00 óra

Az üdülő elhagyása: kedd 10:00 óra

Kérjük, hogy távozáskor a fenti időpontot feltétlenül tartsák be, hogy a takarítók megkezdhessék munkájukat mind a szobákban, mind pedig a közös helyiségekben (konyha, fürdőszoba)! Az üdülőben hetente egyszer történik takarítás.

Kérjük, hogy a jelentkezési lapon lehetőség szerint több turnust rangsorolva jelöljenek meg.

Azonos időpontra történő jelentkezés esetén elsőbbséget élveznek az FDSZ tagok és az aktív (nem nyugdíjas) egyetemi dolgozók, valamint azon kollégák, akik még nem, vagy már régen vették igénybe az üdülőt. Mivel az előzetesen érdeklődők száma alapján túljelentkezés várható, a jelentkezések sorrendjét is figyelembe kell vennünk, azaz a fenti előfeltételek egyezése esetén a korábban beadott jelentkezés élvez elsőbbséget.

A kérelmeket előreláthatóan május végig bíráljuk el.

Minden jelentkező e-mailen névre szóló tájékoztatót kap, melyben az átutalandó részvételi díj és a fizetési tudnivalók szerepelni fognak.

2024-ben is kellemes kikapcsolódást és szép élményeket kívánunk Önöknek a balatonboglári üdülőkben!

Lele Mária s.k.
FDSZ elnöke
Molnárné Szekeres Judit s.k.

Üdültetési Bizottság elnöke